Holenderska grupa Globe powstała w 1986 r. W jej ramach działają dwa oddziały – GLOBE Airmotors i Globe Test Equipment. Globe Airmotors koncentruje się na rozwoju, doradztwie, produkcji i sprzedaży silników pneumatycznych wraz z ich osprzętem – przekładniami, hamulcami, elementami przygotowania linii powietrza zasilającego i sterowania. Globe Test Equipment specjalizuje się w sprzedaży urządzeń i systemów testowych wysokiego ciśnienia. Produkty GLOBE cechuje wysoka jakość wykonania – potwierdzona certyfikatem ISO 9001, a silniki i przekładnie posiadają dodatkowo certyfikaty ATEX.

Zobacz produkty 

Niemiecka grupa Jager powstała w latach 40 ubiegłego stulecia jako dostawca komponentów gumowych, tworzywowych i metalowych dla przemysłu maszynowego. Stopniowo powiększała zasięg swojego działania o obszary związane z ochroną środowiska, rolnictwem i przemysłem petrochemicznym. W jej ramach działa Jaeger Umwelt-Technik, która  koncentruje się na dostarczaniu unikatowych rozwiązań napowietrzania do biologicznego oczyszczania ścieków. Posiada ona wieloletnie doświadczenie – co pozwala łączyć  je z nowoczesnymi pomysłami. Produkty Jaeger Umwelt-Technik wytwarzane są w większości w niemieckich zakładach firmy przez co podlegają surowym kryteriom jakości – która monitorowana jest cały czas przez zakładowe laboratoria badawcze.

Zobacz produkty 

Japońska firma Takatsuki, działająca w branży elektrycznej, powstała w 1947r. Na początku swojej działalności zajmowała się produkcją silników elektrycznych, stopniowo  rozszerzając  swoją działalność  na rozwiązania dla przemysłu medycznego i  ochrony środowiska. W 1967 r. opracowała pierwszą elektromagnetyczną  dmuchawę membranową.  Od końca lat 90 powiększa zasięg swojego działania  o kolejne kraje azjatyckie, następnie o USA i Europę aby kilka lat temu powrócić do Azji i otworzyć kolejne oddziały w Chinach i Wietnamie. Ponad 70 lat współpracy z największymi japońskimi firmami pozwala stwierdzić że Techno Takatsuki to odpowiedzialny, a zarazem innowacyjny dostawca. Produkty HIBLOW to niezawodność i najwyższa jakość wykonania – potwierdzone certyfikatem ISO 9001 i ISO 14001.

Zobacz produkty 

Włoska firma BGS GENERAL SRL powstała ponad 40 lat temu – w latach 70 ubiegłego stulecia – i do dziś działa w sektorach chemicznym, petrochemicznym, farmaceutycznym, medycznym i elektromechanicznym. Skupia się na rozwoju i produkcji systemów próżniowych. Produkty BGS wytwarzane są zgodnie z wymaganiami systemu ISO 9001:2000, a systemy gazów medycznych zgodnie  wymaganiami CE 0476. Kompresory łopatkowe i pompy śrubowe spełniają wymagania ATEX. Dzięki szerokiej obecności autoryzowanych dystrybutorów, przedsiębiorstwo gwarantuje sprawną obsługę przed i po sprzedaży, a także szybką dostawę.

 

Zobacz produkty 

MIT jest jednym z wiodących producentów rozwiązań systemowych dla technologii procesowej. Własna inżynieria i nowoczesna produkcja pozwalają na elastyczne i inteligentne koncepcje “idealnej linii”. Opierając się na szerokiej gamie zaworów przemysłowych, znajduje odpowiednie metody dla każdego zastosowania. Ich celem jest rozwijanie i wytwarzanie wysokiej jakości rozwiązań dla technologii procesowej. Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym z maszynami CNC skutecznie realizuje każde powierzone zadanie.

Zobacz produkty 

Firma OCTIS od 9 lat działa zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Rozpoczynała od produkcji wyspecjalizowanych komponentów do wyrobów medycznych stopniowo rozszerzając obszary swojej działalności na ochronę środowiska, górnictwo, przemysł maszynowy i stoczniowy. Nawiązała współpracę z wiodącymi europejskimi i japońskimi producentami maszyn, urządzeń, osprzętu i armatury hydraulicznej oraz pneumatycznej, a także wysokociśnieniowej aparatury kontrolno-pomiarowej. Globe group, Jager Umwelt-Technik, Bigiesse General SRL, MIT Moderne Industrietechnik, Techno Takatsuki CO., LTD. to tylko niektóre z nich. Świadczy też usługi kooperacyjne w zakresie obróbki stali, szkła, tworzywa, betonu i drewna. Na życzenie klienta możliwe jest tworzenie nowej lub modyfikacja istniejącej dokumentacji technicznej.

Zobacz produkty 

kontakt 

Copyright © 2017 by OCTIS // All Rights Reserved // Design & Code by FOXSTUDIO